Schwank vytvořil další milník v oblasti vytápění infračerveným zářením

Schwank Heating Solutions

Schwank jako první výrobce od 1. 1. 2018 zruší dvoustupňovou modulaci u všech svých světlých a tmavých zářičů ve prospěch plynulé modulace.

Schwank jako první výrobce od 2018 zruší dvoustupňovou modulaci u všech svých světlých a tmavých zářičů ve prospěch plynulé modulace.

Tento další důležitý krok směrem k budoucnosti umožnil nový, firmou Schwank vyvinutÁ automatika IC 4000. Ta se od roku 2018 bude sériově používat ve většině sérií světlých a tmavých zářičů Schwank.

Ve srovnání s 2stupňovou regulací nabízí plynulá modulace celou řadu výhod: Umožňuje plynule přizpůsobovat topný výkon skutečné potřebě tepla. Tak je možné aktivně šetřit energetické náklady, protože systém vytápění vyvozuje vždy pouze takový výkon, jaký skutečně potřebuje. Navíc je možné zabránit kolísání teploty v hale, které negativně ovlivňuje příjemné pracovní prostředí.

Tímto krokem přispívá Schwank dále ke zvýšení účinnosti v oblasti technologie světlých a tmavých zářičů. Především s ohledem na zvyšující se požadavky spojené se směrnicí ErP-2018 Schwank zajistí, že portfolio jeho produktů bude mít jistou budoucnost a přispěje k ochraně životního prostředí.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Awards, Company, News

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Schwank at its best! Kopieren

Awards, Company, News

WirtschaftsWoche díky svým předním topným technologiím a vynikající kvalitě výrobků a služeb nedávno jmenovala skupinu Schwank „lídrem na světovém trhu“.

Schwank at its best!

Awards, Company, News

WirtschaftsWoche díky svým předním topným technologiím a vynikající kvalitě výrobků a služeb nedávno jmenovala skupinu Schwank „lídrem na světovém trhu“.

ISH Frankfurt

ISH 2017 přichází

Company, News

Velké události se, jak známo, ohlašují předem. Od 14. do 18. 3. 2017 se Schwank opět představí na ISH ve Frankfurtu. Rádi se s Vámi setkáme na našem stánku a představíme Vám naše zajímavé novinky pod heslem Revoluce.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Top 100 Innovator 2018“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.