Schwank vytvořil další milník v oblasti vytápění infračerveným zářením

Schwank Heating Solutions

Schwank jako první výrobce od 1. 1. 2018 zruší dvoustupňovou modulaci u všech svých světlých a tmavých zářičů ve prospěch plynulé modulace.

Schwank jako první výrobce od 2018 zruší dvoustupňovou modulaci u všech svých světlých a tmavých zářičů ve prospěch plynulé modulace.

Tento další důležitý krok směrem k budoucnosti umožnil nový, firmou Schwank vyvinutÁ automatika IC 4000. Ta se od roku 2018 bude sériově používat ve většině sérií světlých a tmavých zářičů Schwank.

Ve srovnání s 2stupňovou regulací nabízí plynulá modulace celou řadu výhod: Umožňuje plynule přizpůsobovat topný výkon skutečné potřebě tepla. Tak je možné aktivně šetřit energetické náklady, protože systém vytápění vyvozuje vždy pouze takový výkon, jaký skutečně potřebuje. Navíc je možné zabránit kolísání teploty v hale, které negativně ovlivňuje příjemné pracovní prostředí.

Tímto krokem přispívá Schwank dále ke zvýšení účinnosti v oblasti technologie světlých a tmavých zářičů. Především s ohledem na zvyšující se požadavky spojené se směrnicí ErP-2018 Schwank zajistí, že portfolio jeho produktů bude mít jistou budoucnost a přispěje k ochraně životního prostředí.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Schwank – specialista na průmyslové vytápění je lídrem na světovém trhu

Awards, News

Přední německý ekonomický časopis WirtschaftsWoche zařadil společnost Schwank, specialistu na průmyslové vytápění a klimatizaci, do svého aktuálního žebříčku World Market Leader Index. Společnost Schwank se o tato místa dělí s významnými společnostmi, jako jsou Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Průlom: Klimaticky neutrální vytápění s vodíkovými tmavými zářiči Schwank

News

Výrobci infrazářičů již léta propagují modernost a budoucí životaschopnost své technologie. Nyní tento průmysl, a především společnost Schwank, stanovil přelomový milník s vývojem svého prvního 100% vodíkového trubkového topného systému.

DeltaSchwank je tmavý zářič od společnosti Schwank.

Schwank je globálním lídrem trhu ve tmavých plynových infrazářičích

Awards, News

Nedávno zveřejněná zpráva o průzkumu trhu od „Industry Research“ potvrzuje, že skupina Schwank je světovým lídrem na trhu v oblasti infračervených tmavých zářičů.

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Awards, Company, News

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.