schwank_service_realisierung

Realizace a montáž od společnosti Schwank

Ovládáme své řemeslo

Po úspěšném naprojektování Vašeho systému zůstáváme po Vašem boku. Plán vypracovaný při projektování spolupracovníci našeho servisu během velmi krátké doby profesionálně a bezproblémově realizují. Tak zajistíme úspěšnou realizaci Vašeho projektu a shodu zařízení s našimi nároky na kvalitu.

Všechny služby získáte od jednoho dodavatele. Rozvody plynu a elektroinstalace, montáž zařízení a integrace do řídící techniky budov provádí spolupracovníci servisu Schwank.

Po úspěšné instalaci systému a příslušném připojení na regulační techniku bude zprovozněno kompletní zařízení. Zde budou naši servisní technici i nadále k dispozici jako kvalifikovaný kontaktní partner pro kominíky, dodavatele plynu nebo úřady. Převzetí a předání hotového topného zařízení na klíč probíhá následně společně s Vámi.

Kontakt

Schwank UK

Schwank Ltd.

Suite 21, 50 Churchill Square Business Centre
Kings Hill ME19 4YU
England

+44 [0] 208 641 3900
sales@schwank.co.uk

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Používáme cookies, abychom vám nabídli nejlepší možnou službu. Data se používají k optimalizaci našich webových stránek a také pro účely online marketingu jako statistické vyhodnocení. Kliknutím na „OK“ souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .