schwank_service_wartung

Údržba a servis Schwank

Údržba systémů vytápění hal

Teplo a komfort významně přispívají k výkonnosti Vašeho provozu, protože mají značný vliv na provozní náklady a spokojenost zaměstnanců. Bezvadná funkce předpokládá podobně jako u Vašeho osobního auta dobrou a pravidelnou údržbu. Plynová topení jsou technicky náročné systémy a musí se u nich podle platných norem alespoň jednou ročně provádět údržba a prověřovat bezpečnost.

Žádný jiný výrobce v oblasti vytápění hal nedisponuje tak hustou servisní sítí jako Schwank. Přes 40 servisních techniků je Vám nepřetržitě k dispozici. S online připojením zobrazuje náš CRM systém všechna historická data k Vašemu zařízení. Technik firmy Schwank si může ještě před tím, než Vás navštíví, o Vašem zařízení udělat konkrétní obrázek, jako kdyby se díval do životopisu. Délku servisního zásahu je tak možné snížit na minimum. Výhoda v nákladech, kterou Vám dále předáváme.

Rádi Vás budeme podporovat s balíčkem základního servisu nebo balíčkem kompletního servisu Premium GaraPlus pro trvale bezporuchový provoz. Pokud s námi uzavřete servisní smlouvu, můžete Vaši záruku k topnému zařízení prodloužit na dobu neurčitou.

Kontakt

Schwank UK

Schwank Ltd.

Suite 21, 50 Churchill Square Business Centre
Kings Hill ME19 4YU
England

+44 [0] 208 641 3900
sales@schwank.co.uk

Naše řešení pro údržbu

Servis náhradních dílů

Vytápění je pouze tak dobré, jako servis, který za ním stojí.

S velkým servisním týmem Vám stojíme neustále po boku: Je jedno, jestli o Vás pečujeme přímo, nebo ne.

Ze všech sil podporujeme uživatele a samozřejmě poradce a montéry. Pokud potřebujete náhradní díly pro zařízení Schwank, obraťte se, prosím, na náš servisní tým.

Hotline servisu

776 733 222

Tel servisu

545 211 530

Email: info@schwank.cz

Balíčky služeb Schwank

Přehled

Service Packages

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Používáme cookies, abychom vám nabídli nejlepší možnou službu. Data se používají k optimalizaci našich webových stránek a také pro účely online marketingu jako statistické vyhodnocení. Kliknutím na „OK“ souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .