schwank_service_wartung

Údržba a servis Schwank

Údržba systémů vytápění hal

Teplo a komfort významně přispívají k výkonnosti Vašeho provozu, protože mají značný vliv na provozní náklady a spokojenost zaměstnanců. Bezvadná funkce předpokládá podobně jako u Vašeho osobního auta dobrou a pravidelnou údržbu. Plynová topení jsou technicky náročné systémy a musí se u nich podle platných norem alespoň jednou ročně provádět údržba a prověřovat bezpečnost.

Žádný jiný výrobce v oblasti vytápění hal nedisponuje tak hustou servisní sítí jako Schwank. Přes 40 servisních techniků je Vám nepřetržitě k dispozici. S online připojením zobrazuje náš CRM systém všechna historická data k Vašemu zařízení. Technik firmy Schwank si může ještě před tím, než Vás navštíví, o Vašem zařízení udělat konkrétní obrázek, jako kdyby se díval do životopisu. Délku servisního zásahu je tak možné snížit na minimum. Výhoda v nákladech, kterou Vám dále předáváme.

Rádi Vás budeme podporovat s balíčkem základního servisu nebo balíčkem kompletního servisu Premium GaraPlus pro trvale bezporuchový provoz. Pokud s námi uzavřete servisní smlouvu, můžete Vaši záruku k topnému zařízení prodloužit na dobu neurčitou.

Kontakt

Schwank CZ

Schwank CZ, s.r.o.

Nám. Republiky 1
614 00 Brno

+420 – 545 – 211 530
info@schwank.cz

Naše řešení pro údržbu

Servis náhradních dílů

Vytápění je pouze tak dobré, jako servis, který za ním stojí.

S velkým servisním týmem Vám stojíme neustále po boku: Je jedno, jestli o Vás pečujeme přímo, nebo ne.

Ze všech sil podporujeme uživatele a samozřejmě poradce a montéry. Pokud potřebujete náhradní díly pro zařízení Schwank, obraťte se, prosím, na náš servisní tým.

Hotline servisu

776 733 222

Tel servisu

545 211 530

Email: info@schwank.cz

Balíčky služeb Schwank

Přehled

Service Packages

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands