Projekce systémů topení, chlazení a větrání hal

Odborníci společnosti Schwank najdou ideální systém vytápění a klimatizace pro požadavky vaší budovy. Domluvte si schůzku hned teď!

Ať jde o novostavbu nebo o modernizaci, halu nebo volnou plochu – množství různých požadavků vyžaduje flexibilní řešení. Náš projektový a servisní tým má dlouholeté zkušenosti s plánováním a realizací koncepcí vytápění. Díky těmto zkušenostem jsme schopni plnit komplexní požadavky. Po důkladné analýze na místě a srovnání technologií vytápění, které připadají v úvahu, vyhotovíme objektové studie a srovnání nákladů na provoz a energie, díky kterému si uděláte představu o hospodárnosti různých systémů.

Pokud padlo rozhodnutí pro jeden ze systémů vytápění z naší koncepce, naplánujeme, naprojektujeme a zrealizujeme celé topné zařízení včetně požadované regulační techniky. Rádi převezmeme také elektrické a plynové instalace a předáme zařízení na klíč.

Konzultace k objektu

Objektivně a zkušeně

V centru každého poradenství je vytápěný objekt. Ať jde o novostavbu nebo modernizaci – než Vám navrhneme řešení, vše prověříme:

Srovnání systémů různých technologií vytápění

Každý objekt je jiný a vyžaduje individuální provedení a plánování. Proto Vám nenabízíme jen jeden systém vytápění, nýbrž různé varianty. Po pečlivé analýze Vám navrhneme ideální řešení.

Srovnání nákladů na energie

Vypočítáme pro Vás náklady na energie vhodných systémů vytápění a srovnáme je. Výsledek: nejlepší poměr ceny a výkonu pro Vás!

Vyhotovení nabídky

Přehledné, podrobné a odpovídající podmínkám trhu: Takové jsou naše nabídky.

Kontakt

Schwank CZ

Schwank CZ, s.r.o.

Nám. Republiky 1
614 00 Brno

+420 – 545 – 211 530
info@schwank.cz

Contracting a financování

Transparentní a srovnatelné

Investice do oblasti energií vyžadují inteligentní financování. Schwank Vás přitom bude rád podporovat. Vyvíjíme koncepce, které kromě Vaší individuální situace zohledňují také daňové efekty a další faktory. Při vývoji těchto koncepcí se soustředíme na Vaši individuální situaci. Profitujete z našich zkušeností a znalosti trhu. Navíc k našim službám při financování Vás samozřejmě podporujeme také při všech otázkách kolem topných a chladících zařízení, jako je prodloužení záruky a servisní balíčky.

Nákup systému vytápění

Největší výhodou nákupu aktiv je to, že se stáváte vlastníkem nakoupeného majetku. Dále je možné nakoupené předměty – jako součást Vaší rozvahy – odepisovat, čímž se snižuje daňové zatížení Vašeho podniku. Na druhé straně snižuje nákup likviditu Vaší firmy. Pokud nákup financuje banka, zůstávají předměty běžně ve Vašich účetních knihách. Vaše daňové zatížení se snižuje podílově o vznikající úroky financování.

Koncepce leasingu

Pokud dojde k pořízení aktiv na leasing, ponechává si poskytovatel leasingu běžně vlastnictví leasovaného majetku. Na konci doby platnosti leasingu získá příjemce leasingu možnost nakoupit předmět, který byl předmětem leasingu, za jeho zůstatkovou hodnotu. Leasing nijak neovlivňuje Vaši rozvahu, protože předmět, který je předmětem leasingu, není součástí Vašeho investičního majetku. Pouze Vaše likvidita je dotčena pravidelnými platbami. Typická délka leasingu je mezi 5 a 10 lety.

Contracting

Podobně jako u leasingu zůstává poskytovatel contractingu vlastníkem aktiv. Poskytovatel contractingu zaručuje podstatnou úsporu energie. Ta se vytváří investicemi do nových, moderních systémů. Poskytovatel contractingu financuje tyto investice měsíčními úsporami energie. Pro příjemce contractingu se vznikající splátky mohou pohybovat výrazně pod úrovní splátek jiných modelů. Typická doba platnosti smlouvy se u contractingu pohybuje mezi 10 a 15 lety.

Planning

 

Další informace?

Kontaktujte nás

Získejte osobní radu ihned!

Schwank CZ

Schwank CZ, s.r.o.

Nám. Republiky 1
614 00 Brno

+420 – 545 – 211 530
info@schwank.cz

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.