Skupina Schwank

Chtěli byste se dozvědět více o místech nebo historii skupiny Schwank? Neváhejte nás kontaktovat osobně!

Vidět víc

Řešení vytápění a chlazení od vůdce světového trhu

Schwank je vynálezcem a iniciátorem odvětví průmyslového vytápění

Schwank Group se sídlem a výrobními závody v Kolíně nad Rýnem v Německu navrhuje a instaluje inovativní, energeticky účinné systémy vytápění, chlazení a větrání pro průmyslové, obchodní a logistické budovy ve více než 40 zemích. Portfolio produktů zahrnuje elektrické infrazářiče, tepelná čerpadla, vodíkové vytápěcí systémy, plynové světlé a tmavé zářiče, ventilační systémy, velké ventilátory (HVLS), vzduchové clony a teplovzdušné jednotky. Společnost Schwank se zaměřuje na systémy šetrné ke klimatu, tj. systémy s vysokou účinností, systémy využívající obnovitelné zdroje energie, a také na hybridní systémy, tj. kombinace různých systémů, které jsou zajímavé pro mnoho komerčních budov. Díky vysoké úrovni inovací a solidnímu vývoji byla společnost Schwank oceněna časopisy „Handelsblatt“ a „Die Welt“ jako jedna ze 100 nejvýznamnějších středně velkých firem v Německu.

Skupina Schwank

Mezinárodní a rodinná skupina

O Schwank

Od vynálezce k benchmarku

Již více než 90 let neustále vyvíjíme sebe i své výrobky. Díky neustálému zlepšování jsme se stali lídrem na světovém trhu v oblasti energeticky účinných řešení vytápění a chlazení pro průmyslové, komerční a logistické aplikace.

Další informace

Kariéra

Připojte se k rodině Schwank

Jste na začátku své profesní kariéry nebo se chcete profesionálně rozvíjet? Chcete být součástí globálního týmu s více než 90 lety zkušeností v oblasti vývoje, výroby a prodeje? Poté nám pošlete svou žádost.

Další informace

Downloads

Všechny informace

Ať už brožury, datové listy nebo tabulky energetické účinnosti. Zde najdete všechny důležité soubory ke stažení o Schwank a našich produktech.

Další informace

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.