Skupina Schwank

Více než 85 let zkušeností v oblasti vytápění a chlazení
průmysl | obchod | logistika

schwank_unternehmen

Řešení vytápění a chlazení od vůdce světového trhu

Schwank je vynálezcem a iniciátorem odvětví průmyslového vytápění

Firma Schwank je jedničkou na světovém trhu s plynovými infračervenými systémy vytápění. Považujeme se za poskytovatele řešení. Pro naše zákazníky projektujeme a realizujeme velmi účinné systémy pro vytápění a chlazení hal a doprovázíme zařízení během celé doby jejich životnosti. S našimi inovativními produkty vytváříme systémy vytápění na míru, které jsou přizpůsobené individuálním potřebám našich zákazníků a podmínkám na místě.

Skupina Schwank

Mezinárodní a rodinná skupina

O Schwank

Od vynálezce k benchmarku

Již více než 85 let neustále vyvíjíme sebe i své výrobky. Díky neustálému zlepšování jsme se stali lídrem na světovém trhu v oblasti energeticky účinných řešení vytápění a chlazení pro průmyslové, komerční a logistické aplikace.

Další informace

Kariéra

Připojte se k rodině Schwank

Jste na začátku své profesní kariéry nebo se chcete profesionálně rozvíjet? Chcete být součástí globálního týmu s více než 85 lety zkušeností v oblasti vývoje, výroby a prodeje? Poté nám pošlete svou žádost.

Další informace

Downloads

Všechny informace

Ať už brožury, datové listy nebo tabulky energetické účinnosti. Zde najdete všechny důležité soubory ke stažení o Schwank a našich produktech.

Další informace

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands