O firmě Schwank

Dozvíte se vše o produktech, historii, vývoji a bonitě firmy Schwank

Po více než 85 let jsme naše produkty neustále rozvíjeli. Díky tomuto důslednému zlepšování jsme na celém světě dosáhli předního postavení na trhu v oblasti energeticky účinných tepelných řešení pro nebytové budovy, speciálně pro haly a velké prostory, na základě infračervené technologie.

Naši paletu produktů jsme neustále rozšiřovali s nejvyššími nároky na kvalitu. Ať už inovativní světlé zářiče, tmavé zářiče, hybridní systémy nebo horkovzdušné jednotky – našim zákazníkům nabízíme celé spektrum úsporných technologií pro vytápění na jednom místě. Také jsme schopní poskytovat našim zákazníkům nezávislé poradenství.

Co dělá z plynového infračerveného zářiče zářič Schwank?

Made in Germany

Věříme, že rozhodujícím kritériem inovativních produktů a služeb je vášeň. Ve spojení s hodnotami energetické účinnosti a kvality „Made in Germany“ tvoří základ naší každodenní práce.

Každé zařízení Schwank se vyrábí z kvalitních materiálů, aby byla zaručena funkčnost po celou dobu životnosti. Můžete nás považovat za puntičkáře, ale než produkty Schwank opustí naši výrobu, jsou co nejdůkladněji testovány. Protože jen tak můžeme zajistit, že budou odpovídat našim vysokým standardům kvality a zaslouží si jméno Schwank.

Hodnoty značky Schwank

Řešení vytápění a chlazení hal od leadra světového trhu

Schwank International

Globální hráč s 13 dceřinými společnostmi

Schwank je zastoupena 13 vlastními dceřinými společnostmi po celém světě. Kromě toho máme komplexní síť partnerů a jsme zastoupeni ve více než 40 zemích po celém světě.

Další informace

Historie

Vše o kořenech a milnících Schwank

With over 90 years of company history and three generations of the Schwank family, we can look back on an eventful history.

Další informace

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.