Schwank Ratgeber – Tags

Tags im Überblick

V čem jsou ventilátory HVLS lepší než malé ventilátory?

Ventilátory HVLS v létě chladí a v zimě zajišťují cirkulaci vzduchu: tím se výrazně šetří náklady na vytápění. Čím vyšší je budova, tím větší jsou potenciální úspory energie.

Více informací

Revoluční trend: Plynová tepelná čerpadla transformují průmyslové prostory

Průmyslové odvětví je v neustálém hledání efektivních a ekologicky šetrných způsobů vytápění a chlazení svých provozů. Jedním z nejnovějších průlomů v oblasti technologií pro účinnou energetiku jsou plynová tepelná čerpadla (GHP). Tyto inovativní systémy přinášejí revoluci v průmyslovém vytápění a chlazení, kombinující efektivitu, spolehlivost a udržitelnost.

Více informací


Ein Dunkelstrahler als Hallenheizung im Maschinenbau.

Jaký je nejlepší průmyslový systém vytápění?

Velké budovy v průmyslu, obchodě a logistice kladou vzhledem ke svým rozměrům a provoznímu využití zvláštní nároky na vytápěcí systém. Každý, kdo hledá vhodný průmyslový topný systém, musí brát v úvahu nejen aktuální legislativu a technologie, ale také ekonomické a ekologické vlastnosti. Než se tedy vyjasní, jaký je nejlepší průmyslový systém vytápění, musí si provozovatel budovy, investor a také stavební firma nejprve ujasnit, jaké podmínky a kritéria by měla jejich budova splňovat.

Více informací