Schwank – specialista na průmyslové vytápění je lídrem na světovém trhu

Přední německý ekonomický časopis WirtschaftsWoche zařadil společnost Schwank, specialistu na průmyslové vytápění a klimatizaci, do svého aktuálního žebříčku World Market Leader Index. Společnost Schwank se o tato místa dělí s významnými společnostmi, jako jsou Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Přední německý ekonomický časopis WirtschaftsWoche zařadil firmu Schwank,  specialistu na vytápění a klimatizaci do svého aktuálního žebříčku světových lídrů na trhu.

Mezinárodní společnost se sídlem v Kolíně nad Rýnem (Německo) se stala světovou jedničkou v segmentu tmavých zářičů. V žebříčku, který sestavuje týdeník WirtschaftsWoche ve spolupráci s Univerzitou v Sankt Gallenu a Akademie Deutscher Weltmarktführer (Akademií německých lídrů světových trhů), jsou oceněna zejména perspektivní, komplexní systémová řešení pro průmyslové a komerční budovy. Zejména díky nedávno dosaženému vývoji infračervených tmavých zářičů na vodík prosazuje Schwank zcela nový, inovativně koncipovaný a udržitelný systémový přístup s obnovitelnými zdroji energie.

Deutschlands führendes Wirtschaftsmagazin, die WirtschaftsWoche, hat in ihrem aktuellen Weltmarktführer Ranking den Heiz- und Klimaspezialisten Schwank aufgenommen.

Das internationale Unternehmen mit Hauptsitz in Köln ist im Segment Dunkelstrahler zum Weltmarktführer gekürt worden. Das von der WirtschaftsWoche in Zusammenarbeit mit der Universität St. Gallen und der Akademie Deutscher Weltmarktführer ermittelte Ranking würdigt dabei insbesondere die weitsichtigen, ganzheitlichen Systemlösungen für den Industrie- und Gewerbebau. Besonders mit den jüngst erreichten Entwicklungen für Infrarot Dunkelstrahler mit Wasserstoff verfolgt Schwank einen gänzlich neuen, innovativ gedachten und nachhaltigen Systemansatz mit regenerativen Energien.

500 Unternehmen schafften es dieses Jahr in den begehrten Weltmarktführer-Index. Dabei teilt sich Schwank die Plätze mit renommierten Unternehmen wie Adidas, Bosch, Bayer, Siemens und Henkel.

Foto: WirtschaftsWoche

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Schwank – specialista na průmyslové vytápění je lídrem na světovém trhu

Novinky, Ocenění

Přední německý ekonomický časopis WirtschaftsWoche zařadil společnost Schwank, specialistu na průmyslové vytápění a klimatizaci, do svého aktuálního žebříčku World Market Leader Index. Společnost Schwank se o tato místa dělí s významnými společnostmi, jako jsou Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Průlom: Klimaticky neutrální vytápění s vodíkovými tmavými zářiči Schwank

Novinky

Výrobci infrazářičů již léta propagují modernost a budoucí životaschopnost své technologie. Nyní tento průmysl, a především společnost Schwank, stanovil přelomový milník s vývojem svého prvního 100% vodíkového trubkového topného systému.

DeltaSchwank je tmavý zářič od společnosti Schwank.

Schwank je globálním lídrem trhu ve tmavých plynových infrazářičích

Novinky, Ocenění

Nedávno zveřejněná zpráva o průzkumu trhu od „Industry Research“ potvrzuje, že skupina Schwank je světovým lídrem na trhu v oblasti infračervených tmavých zářičů.

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank v Encyklopedii Německých rodinných podniků

Novinky, Ocenění, Společnost

S - jako "Schwank je jedním z příkladných německých rodinných podniků". DIE ZEIT nedávno vydal ve spolupráci s nakladatelstvím Springer Verlag "Lexikon der deutschen Familienunternehmen" (Encyklopedii německých rodinných podniků) - včetně čtyř stran o společnosti Schwank.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.