Schwank je globálním lídrem trhu ve tmavých plynových infrazářičích

DeltaSchwank je tmavý zářič od společnosti Schwank.

Nedávno zveřejněná zpráva o průzkumu trhu od „Industry Research“ potvrzuje, že skupina Schwank je světovým lídrem na trhu v oblasti infračervených tmavých zářičů.

Nedávno zveřejněná zpráva o průzkumu trhu od „Industry Research“ potvrzuje, že skupina Schwank je světovým lídrem na trhu v oblasti infračervených tmavých zářičů. Studie zkoumala globální trh s ohledem na konkurenční prostředí, vývojové trendy a klíčové faktory úspěchu. Publikace s názvem „ Radiant Tube Heaters Market“ poskytuje komplexní průzkum velikosti trhu z hlediska hodnoty, kapacity, výroby a příjmů v klíčových regionech, jako je Severní Amerika, Evropa, Čína a další regiony.

Výsledek studie potvrzuje, že v roce 2018 je společnost Schwank celosvětově největším výrobcem tmavých trubkových infrazářičů s podílem 12% na celosvětovém trhu, kde je koncentrace trhu poměrně vysoká. To znamená, že prvních 5 společností tvoří asi 45 % celosvětového součtu. Podíl výroby v Evropě je podle výzkumné zprávy 35 %. Podle vlastních údajů vede Schwank na německém trhu s tržním podílem kolem 40 %, zatímco další největší konkurent realizuje přibližně pouze 20 %.

Globální trh s tmavými infrazářiči se v roce 2020 odhadoval na 205,4 milionů USD a očekává se, že do konce roku 2027 dosáhne přibližně 296,4 milionů USD, přičemž v letech 2022-2027 poroste s CAGR 6,3 %.

Tmavý zářič deltaSchwank je po ruce.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Společnost Schwank získala prestižní ocenění za inovace

Novinky, Ocenění

Magazín stern ocenil inovativní lídry mezi středně velkými společnostmi a společnost Schwank mezi nimi nesmí chybět. Do hodnocení byly zahrnuty všechny německé středně velké společnosti, které předložily alespoň pět patentů. Na seznamu 500 společností z 30 odvětví - od pohonných technologií po výrobu zařízení - se Schwank nachází v kategorii vytápění, větrání a chlazení.

Schwank představuje vysoce výkonný elektrický zářič

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank, lídr v oblasti vytápěcích technologií, přináší na trh elektrický infrazářič eSchwank S-18000, který je navržen tak, aby splňoval vysoké požadavky moderních průmyslových a komerčních prostor. Tento výrobek zavádí novou éru klimaticky neutrálního vytápění.

Inovativní průmyslový vodíkový zářič geniumSchwank získal evropský patent

Novinky, Ocenění

Průmyslový vodíkový zářič geniumSchwank obdržel oficiální evropský patent. Tento milník potvrdzuje nejen jedinečnost a inovativnost systému, ale také posiluje jeho postavení v oblasti udržitelného průmyslového vytápění.

Schwank zařazen mezi světové lídry na trhu

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank je předním specialistou na průmyslové vytápění s mezinárodním dosahem. S více než 90letou historií je Schwank známý svými inovativními a komplexními řešeními pro průmyslové a komerční budovy.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.