Úspěch v TOP 100: Schwank patří k předním podnikům v oblasti inovací v roce 2018

Ocenění „Top 100 Innovator 2018“ pro společnost Schwank GmbH.

Po dvacáté páté oceňuje soutěž TOP 100 ty nejvíce inovativní německé středně velké firmy. K těmto předním firmám v oblasti inovací patří v tomto roce Schwank GmbH.

Überlingen – Po dvacáté páté oceňuje soutěž TOP 100 ty nejvíce inovativní německé středně velké firmy. K těmto předním firmám v oblasti inovací patří v tomto roce Schwank GmbH. To vyplynulo z analýzy vědeckého vedoucího TOP 100, prof. Dr. Nikolause Frankeho. Jako mentor TOP 100 vyznamenal Ranga Yogeshwar firmu Schwank společně s Frankem a Compamedia 29. června 2018 na udílení cen v Ludwigsburgu v rámci 5. Německého summitu středně velkých firem. V nezávislém výběrovém řízení jsme přesvědčili především našimi inovativními procesy a úspěchy.

V roce 1938 vynalezl Günther Schwank první plynový infračervený zářič na celém světě a nechal si ho patentovat. Na čem je založen? Zatímco běžné systémy nejprve ohřívají okolní vzduch, infračervená topení využívající směs plynu a vzduchu fungují jinak: Ohřívají přímo, stejně jako sluneční paprsky dopadající na kůži. Svým vynálezem položil Schwank základní kámen pro podnikatelský úspěch, jenž přetrvává až doposud.. Jak úspěšný tento kolínský podnik z TOP 100 i po 80 letech ještě je, dokládá 22 patentů, které podnik v posledních třech letech získal. Ve svém segmentu je firma navíc jedničkou na světovém trhu.

„Inovace ovšem nepadají jen tak z nebe, vyžadují disciplínu, čas a připravenost investovat,“ říká Oliver Schwank, který ve třetí generaci řídí tento rodinný podnik. K disciplíně například patří to, že se nebudou odvolávat pravidelně naplánované meetingy k tématu inovací, i když každodenní obchody běží dobře. Na těchto poradách, kterých se účastní všichni vedoucí oddělení a vedení společnosti, jde především o to, jak si udržet technický náskok. Přitom účastníci postupují velmi strukturovaně v pěti fázích: od nápadů po studii proveditelnosti, stavbu prototypu a test u zákazníka až po uvedení na trh. V každém intervalu mnoho podbodů zavazuje projektový tým k záznamu všech relevantních témat a jejich splnění v plném rozsahu.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Schwank – specialista na průmyslové vytápění je lídrem na světovém trhu

Awards, News

Přední německý ekonomický časopis WirtschaftsWoche zařadil společnost Schwank, specialistu na průmyslové vytápění a klimatizaci, do svého aktuálního žebříčku World Market Leader Index. Společnost Schwank se o tato místa dělí s významnými společnostmi, jako jsou Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Průlom: Klimaticky neutrální vytápění s vodíkovými tmavými zářiči Schwank

News

Výrobci infrazářičů již léta propagují modernost a budoucí životaschopnost své technologie. Nyní tento průmysl, a především společnost Schwank, stanovil přelomový milník s vývojem svého prvního 100% vodíkového trubkového topného systému.

DeltaSchwank je tmavý zářič od společnosti Schwank.

Schwank je globálním lídrem trhu ve tmavých plynových infrazářičích

Awards, News

Nedávno zveřejněná zpráva o průzkumu trhu od „Industry Research“ potvrzuje, že skupina Schwank je světovým lídrem na trhu v oblasti infračervených tmavých zářičů.

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Awards, Company, News

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.