Úspěch v TOP 100: Schwank patří k předním podnikům v oblasti inovací v roce 2018

Signet-Top-100-

Po dvacáté páté oceňuje soutěž TOP 100 ty nejvíce inovativní německé středně velké firmy. K těmto předním firmám v oblasti inovací patří v tomto roce Schwank GmbH.

Überlingen – Po dvacáté páté oceňuje soutěž TOP 100 ty nejvíce inovativní německé středně velké firmy. K těmto předním firmám v oblasti inovací patří v tomto roce Schwank GmbH. To vyplynulo z analýzy vědeckého vedoucího TOP 100, prof. Dr. Nikolause Frankeho. Jako mentor TOP 100 vyznamenal Ranga Yogeshwar firmu Schwank společně s Frankem a Compamedia 29. června 2018 na udílení cen v Ludwigsburgu v rámci 5. Německého summitu středně velkých firem. V nezávislém výběrovém řízení jsme přesvědčili především našimi inovativními procesy a úspěchy.

V roce 1938 vynalezl Günther Schwank první plynový infračervený zářič na celém světě a nechal si ho patentovat. Na čem je založen? Zatímco běžné systémy nejprve ohřívají okolní vzduch, infračervená topení využívající směs plynu a vzduchu fungují jinak: Ohřívají přímo, stejně jako sluneční paprsky dopadající na kůži. Svým vynálezem položil Schwank základní kámen pro podnikatelský úspěch, jenž přetrvává až doposud.. Jak úspěšný tento kolínský podnik z TOP 100 i po 80 letech ještě je, dokládá 22 patentů, které podnik v posledních třech letech získal. Ve svém segmentu je firma navíc jedničkou na světovém trhu.

„Inovace ovšem nepadají jen tak z nebe, vyžadují disciplínu, čas a připravenost investovat,“ říká Oliver Schwank, který ve třetí generaci řídí tento rodinný podnik. K disciplíně například patří to, že se nebudou odvolávat pravidelně naplánované meetingy k tématu inovací, i když každodenní obchody běží dobře. Na těchto poradách, kterých se účastní všichni vedoucí oddělení a vedení společnosti, jde především o to, jak si udržet technický náskok. Přitom účastníci postupují velmi strukturovaně v pěti fázích: od nápadů po studii proveditelnosti, stavbu prototypu a test u zákazníka až po uvedení na trh. V každém intervalu mnoho podbodů zavazuje projektový tým k záznamu všech relevantních témat a jejich splnění v plném rozsahu.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Schwank at its best! Kopieren

Awards, Company, News

WirtschaftsWoche díky svým předním topným technologiím a vynikající kvalitě výrobků a služeb nedávno jmenovala skupinu Schwank „lídrem na světovém trhu“.

Schwank at its best!

Awards, Company, News

WirtschaftsWoche díky svým předním topným technologiím a vynikající kvalitě výrobků a služeb nedávno jmenovala skupinu Schwank „lídrem na světovém trhu“.

ISH Frankfurt

ISH 2017 přichází

Company, News

Velké události se, jak známo, ohlašují předem. Od 14. do 18. 3. 2017 se Schwank opět představí na ISH ve Frankfurtu. Rádi se s Vámi setkáme na našem stánku a představíme Vám naše zajímavé novinky pod heslem Revoluce.

ISH Frankfurt

Světová premiéra u vytápění hal

Company, News

Pod heslem „Revoluce“ představuje Schwank, odborník na inovativní vytápění a chlazení hal, hned několik světových premiér z oblasti technologie tmavých zářičů a regulační techniky.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands