deltaSchwank je finalistou ceny Stahl-Innovationspreis 2018

Ocenění „Stahl Innovationspreis“ pro společnost Schwank GmbH.

Naše vysoce účinné tmavé zářiče deltaSchwank přesvědčily další porotu. Tentokrát díky své zvláštní konstrukci.

Naše vysoce účinné tmavé zářiče deltaSchwank přesvědčily další porotu. Tentokrát díky své zvláštní konstrukci.

Porota hospodářského sdružení Stahl (Ocel) zvolila náš deltaSchwank za finalistu Stahlpreis 2018. Cenou, která se uděluje za inovativní produkty z oceli, vyznamenala náš nejúčinnější tmavý zářič, protože deltaSchwank je obzvlášť účinný a má dlouhou životnost, mimo jiné díky jedinečné kombinaci různých druhů oceli.

V sálavém modulu zařízení se používá velmi účinný kompozitní materiál jako ocel a hliník, spojující nejvyšší odrazové vlastnosti s robustností. Současně má výrobek deltaSchwank díky za studena potaženému ocelovému plechu reflektoru stylovou úpravu a vyšší životnost.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Společnost Schwank získala prestižní ocenění za inovace

Novinky, Ocenění

Magazín stern ocenil inovativní lídry mezi středně velkými společnostmi a společnost Schwank mezi nimi nesmí chybět. Do hodnocení byly zahrnuty všechny německé středně velké společnosti, které předložily alespoň pět patentů. Na seznamu 500 společností z 30 odvětví - od pohonných technologií po výrobu zařízení - se Schwank nachází v kategorii vytápění, větrání a chlazení.

Schwank představuje vysoce výkonný elektrický zářič

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank, lídr v oblasti vytápěcích technologií, přináší na trh elektrický infrazářič eSchwank S-18000, který je navržen tak, aby splňoval vysoké požadavky moderních průmyslových a komerčních prostor. Tento výrobek zavádí novou éru klimaticky neutrálního vytápění.

Inovativní průmyslový vodíkový zářič geniumSchwank získal evropský patent

Novinky, Ocenění

Průmyslový vodíkový zářič geniumSchwank obdržel oficiální evropský patent. Tento milník potvrdzuje nejen jedinečnost a inovativnost systému, ale také posiluje jeho postavení v oblasti udržitelného průmyslového vytápění.

Schwank zařazen mezi světové lídry na trhu

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank je předním specialistou na průmyslové vytápění s mezinárodním dosahem. S více než 90letou historií je Schwank známý svými inovativními a komplexními řešeními pro průmyslové a komerční budovy.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.