První zařízení deltaSchwank v provozu

Deltaschwank Anlage

Bylo úspěšně zprovozněno první zařízení s naším velmi účinným tmavým zářičem deltaSchwank.

Bylo úspěšně zprovozněno první zařízení s naším velmi účinným tmavým zářičem deltaSchwank.

V cca 2 500 m² velké, nově postavené hale firmy na zpracování materiálů, ve které má být v budoucnu provozováno několik velkých strojů.

„Důvody, proč jsme se rozhodli pro Schwank, byly jednoznačné,“ říká provozovatel. Kromě špatných zkušeností, které jsme prodělali s výrobky jiných německých výrobců, disponuje deltaSchwank navíc celou řadou vlastností, díky kterým je obzvlášť vhodný pro využití v této novostavbě.

Kromě délkových poměrů deltaSchwank, které jsou ideálně vhodné pro koncepci využívání haly, byla rozhodující obrovská účinnost produktu a sériová plynulá modulace. Kromě toho je deltaSchwank díky ModBUS velmi chytrý. V kombinaci se SchwankControl nabízí deltaSchwank maximum optimální obsluhy. V centrální regulaci je možné monitorovat, jaký výkon právě mají jednotlivé zářiče. Kromě toho je možné celkem jednoduše měnit nastavení a konfigurovat vytápění tak, aby bylo perfektně vhodné pro potřeby provozovatele.

Deltaschwank

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Společnost Schwank získala prestižní ocenění za inovace

Novinky, Ocenění

Magazín stern ocenil inovativní lídry mezi středně velkými společnostmi a společnost Schwank mezi nimi nesmí chybět. Do hodnocení byly zahrnuty všechny německé středně velké společnosti, které předložily alespoň pět patentů. Na seznamu 500 společností z 30 odvětví - od pohonných technologií po výrobu zařízení - se Schwank nachází v kategorii vytápění, větrání a chlazení.

Schwank představuje vysoce výkonný elektrický zářič

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank, lídr v oblasti vytápěcích technologií, přináší na trh elektrický infrazářič eSchwank S-18000, který je navržen tak, aby splňoval vysoké požadavky moderních průmyslových a komerčních prostor. Tento výrobek zavádí novou éru klimaticky neutrálního vytápění.

Inovativní průmyslový vodíkový zářič geniumSchwank získal evropský patent

Novinky, Ocenění

Průmyslový vodíkový zářič geniumSchwank obdržel oficiální evropský patent. Tento milník potvrdzuje nejen jedinečnost a inovativnost systému, ale také posiluje jeho postavení v oblasti udržitelného průmyslového vytápění.

Schwank zařazen mezi světové lídry na trhu

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank je předním specialistou na průmyslové vytápění s mezinárodním dosahem. S více než 90letou historií je Schwank známý svými inovativními a komplexními řešeními pro průmyslové a komerční budovy.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.