schwank_service_garantieversprechen

Záruka na zářiče Schwank

15letá záruka s Premium GaraPlus

S naším balíčkem kompletního servisu Premium GaraPlus si užíváte naší přednostní péče. Zajistíme pravidelnou údržbu Vašeho zařízení a jeho provoz. Kromě toho prodloužíme Vaši záruku až na 15 let. Přehled výhod balíčku Premium GaraPlus:

Kontakt

Schwank UK

Schwank Ltd.

Suite 21, 50 Churchill Square Business Centre
Kings Hill ME19 4YU
England

+44 [0] 208 641 3900
sales@schwank.co.uk

Náš příslib záruky

Schwank nabízí na topná tělesa 15 let záruku

Zajištění provozu

Pravidelná údržba napomáhá bezpečnému a spolehlivému provozu Vašeho topného zařízení. To eliminuje neočekávané výpadky v zimě a drahé následné škody.

Prodloužení záruky

Jakmile se rozhodnete pro PREMIUM GARA PLUS, prodloužíme Vaše záruční nároky, tzn. nemusíte se o nic starat – je to v podstatě „kompletně bezstarostný balíček“.

Minimalizace administrativních nákladů

Postaráme se jak o dodržení plánovaných termínů údržby a servisních intervalů, tak i o nasazení našich servisních techniků – včas a spolehlivě.

Využití zkušeností

Nikdo nemá větší zkušenosti a know-how k produktům Schwank než naši vlastní, školení servisní technici.

Vytvoření právní jistoty

Nabídka našeho servisu probíhá podle nejnovějších zákonných ustanovení a norem. Pokud dojde ke změnám zákonů, mohou být tyto změny ihned realizovány.

Využití VIP statusu

Při uzavření PREMIUM GARA PLUS budeme o Vaše zájmy pečovat s nejvyšší prioritou. To slibujeme.

Snížení provozních nákladů

Téměř všechny výpadky se ohlásí předem různými symptomy. Včasné rozpoznání opotřebení předchází nákladným opravám a výpadkům.

Plánování nákladů

Díky paušální částce za údržbu nevznikají neočekávané náklady na servis a údržbu. Náklady je možné kalkulovat a naplánovat do rozpočtu.

Garantieversprechen

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017
Großer Preis des Mittelstands

Používáme cookies, abychom vám nabídli nejlepší možnou službu. Data se používají k optimalizaci našich webových stránek a také pro účely online marketingu jako statistické vyhodnocení. Kliknutím na „OK“ souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .