Vratová clona SchwankAir

SchwankAir Torluftschleier

Odborník na klimatizaci hal, skupina Schwank, rozšířila portfolio svých výrobků o výkonné vratové clony.

Odborník na klimatizaci hal, skupina Schwank, rozšířila portfolio svých výrobků o výkonné vratové clony.

Vratové clony s ochrannou známkou SchwankAir eliminují nechtěný průvan při otevřených vratech, to znamená vstup studeného vzduchu v zimě nebo naopak teplého vzduchu v létě. Vratové clony se považují za doplněk k systémům vytápění nebo chlazení a v první řadě brání zbytečným energetickým ztrátám a zlepšují pracovní podmínky zaměstnanců. Vratové clony SchwankAir je možné dodávat jako vratové clony studeného vzduchu i jako vratové clony teplého vzduchu. Foukají okolní nebo ohřátý vzduchu přímo podél halových vrat. Jako neviditelná stěna odděluje tato clona vnější vzduch od vnitřního, což šetří energii.

Zařízení SchwankAir jsou vhodná jak pro novostavby, tak i pro dovybavení starých staveb. Skupina podniků Schwank učinila s rozšířením portfolia další krok k tomu, aby se stala poskytovatelem kompletního servisu pro klimatizaci hal.

Zpět

Více novinek

Používá se řešení vytápění a chlazení haly Schwank

Schwank slaví 90. výročí

Novinky, Ocenění

Společnost Schwank se za 90 let své existence proměnila v globálního lídra v průmyslovém vytápění a odborník na řešení pro větrání a chlazení. Její úspěch je dán nejen patentovanou technologií plynových infrazářičů, ale i strategickým vedením třetí generace rodiny. Společnost se nyní zaměřuje na energetickou transformaci, takže jejím hlavním cílem se stává vodík a elektrické vytápění. Od letoška nabízí první 100% vodíkový zářič a je průkopníkem v oblasti přechodu na obnovitelnou energii.

Schwank – specialista na průmyslové vytápění je lídrem na světovém trhu

Novinky, Ocenění

Přední německý ekonomický časopis WirtschaftsWoche zařadil společnost Schwank, specialistu na průmyslové vytápění a klimatizaci, do svého aktuálního žebříčku World Market Leader Index. Společnost Schwank se o tato místa dělí s významnými společnostmi, jako jsou Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Průlom: Klimaticky neutrální vytápění s vodíkovými tmavými zářiči Schwank

Novinky

Výrobci infrazářičů již léta propagují modernost a budoucí životaschopnost své technologie. Nyní tento průmysl, a především společnost Schwank, stanovil přelomový milník s vývojem svého prvního 100% vodíkového trubkového topného systému.

DeltaSchwank je tmavý zářič od společnosti Schwank.

Schwank je globálním lídrem trhu ve tmavých plynových infrazářičích

Novinky, Ocenění

Nedávno zveřejněná zpráva o průzkumu trhu od „Industry Research“ potvrzuje, že skupina Schwank je světovým lídrem na trhu v oblasti infračervených tmavých zářičů.

Naše ocenění

Na co jsme hrdí

Ocenění „Die Welt Top 100“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „The Best of German Mittelstand“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Industriepreis 2017“ pro společnost Schwank GmbH.
Ocenění „Großer Preis des Mittelstandes“ pro společnost Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.